...

lutfen su siteye girin ve oy verin: www.israilboykot.com
 

ayrica imza verin arkadaşlar..tepkimizi birde bu şekilde gösterelim..
 
http://www.israililanetliyorum.com/index.php
 


 
Kefenin altındaki filistinli bir kız cocugu.Ölmeden önce cok güzel di sanırım.Ama senin yaptıgın gibi LOREAL kullanmadıgına eminim.        

bunun SORUMLUSU SİZSİNİZ..!HALA ISRAİL MALI MI KULLANIYORSUNUZ..? ONUN NE SUÇU VARDI?
 
 
 
SEN LIKIR LIKIR COCA COLA IÇERKEN ISRAİL TIKIR TIKIR COCUKLARI KATLEDIYOR? BELKI 1 COLA DAHA AZ İÇSEN 1 CAN KURTARIRSIN
 
 
ALDIĞIN HER MARLBORO DA ISRAİLE 4 KURŞUN PARASI VERIYORSUN ONUNLA NE MI OLUYOR?? ŞU RESME DIKKATLI BAK TA KENDISI....!
 
 
işte İSRAİL ASKERLERININ VAHŞİ EĞLENCESİ
 

 
 
 
'ABD(ha israil ha abd birbirin dostu) Malları Müslümana Haramdır!!'Prof. Dr. Vehbi Zuhayli
 
 
 
  görüntüyü miden kaldırıyomu.Sen sadece izliyosun birde babasını,annesini düşün!ama boşver senin çocugun DİSNEY in ne oldugunu bilsin bu sana yeter!

 
'Ey iman edenler! Yahudileri ve Hıristiyanları dostlar edinmeyin. Onların bazısı, bazısının dostlarıdırlar. İçinizden kim onları dost edinirse şüphe yok ki, o da onlardandır. Muhakkak ki Allah o zalimleri hidayete, doğru yola iletmez.' (Mâide Sûresi, 5:51)
 
 
İSRAİL MALLARINDAN SADECE BİRAZI
 

TÜRKİYE nin artık ABD ve İSRAİLE vede bilimum sömürgeci medeniyet timsali AVRUPALILARIN istediklerini yapmaya mecbur olmasını istemiyormusun!

TÜRKİYE nin artık TÜRKLERİN olmasını mı istiyosun

PKK ya destek veren AVRUPA ÜLKELERİNE VE ABD ye br ders vermek mi istiyosun!

AFRİKA daki aç insanlara destek olmakmı istiyosun!

Yıllarca sömürülmüş hala da sömürülen ÜLKELERE destek mi olmak istiyosun
KUSURA BAKMA SEN BUNLARI İSTEMİYOSUN! YUKARIDAKİLERİN BİR MESULÜ DE SENSİN! SEN AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLERİ KULLANDIGIN MÜDDETCEDE BU ADAMLAR SENİ APTAL YERİNE KOYMAYA DEVAM EDECEK,KATLİAMLAR SÜRECEK..
 

PEPSİiçerken bunu düşündügünü hiç sanmıyorum
 
 


bu görüntünün nedeni içtigin her COCA COLA yudumu
Ey Müslümanlar siz Amerikan ve yahudi mallarını aldıkça bu vahşet bitmeyecektir
 
 
UNUTMAYALIMKİ YAHUDİ MALLARI KULLANANLAR BİZE ATILAN KURŞUNA DESTEK VERIR....SADECE EĞLENMEK ICIN YAŞAMAYIN ONLARIN EĞLENMEYE HAKKI YOKMUYDU?????
 
 

Ağlarken aç olduguna eminim ama senin için bunun da önemi yok sen her acıktıgında MC DONALDS dasın nasılsa.Ve hamburgerleri yerken bunları aklına bile getirmedigine eminim.


bu yavrunun suçu neydii acaba senın içtiğin her coca cola yudumu olmasın??

 

Evi yıkıldıgı iin ağıt yakıyo sanırım.Acaba yeni eşyalarını nerden alcak?.Sahi sen evinin eşyalarını CARREFOUR dan almıştın demi?
 
BU ÜRÜNLERİ KULLANDIGIN MÜDDETCE ZULÜM DEVAM EDECEK VE SENİN BUNU KINAMAYA HİÇ BİR HAKKIN OLMAYACAK!!!SAVAŞA HAYIR DEMEYE HİÇ BİR HAKKIN OLMAYACAK!!!YETER ARTIK SUÇSUZ İNSANLAR ÖLÜYE DEMEYE HİÇ BİR HAKKIN OLMAYACAK!!!ELİNDE KOLA BARDAGIYLA HABERLERİ İZLERKEN GÖRDÜKLERİNE 'BRAVO BANA..COCA COLA İÇTİM,PEPSİ İÇTİM,ARİEL KULLANDIM,SABAH NESCAFE Mİ İÇTİM,CARREFORUDAN ALISVERİŞ YAPTIM,MAGGİ ÜRÜNLERİNİ SOFRAMDAN EKSİK ETMEDİM..........VS VS..VE NETİCEDE BUNLARIN OLMASINI SAĞLADIM...YAŞASIN İSRAİL...YAŞASIN ABD...YAŞASIN AVRUPA ÜLKELERİ..YAŞASIN RUS ÜRÜNLERİ......YAŞASIN EMPERYALİZM.....KAHROLSUN FİLİSTİN...KAHROLSUN LÜBNAN.....MASUM İNSANLARA ÖLÜM....' DEMEK TEK HAKKIN OLACAK....ÇÜNKÜ BUNLARIN SEBEBİ BU ÜRÜNLERE PARA ÖDEDİĞİN MÜDDETÇE SENSİN!!!!


Bu çocukları kardeşinin yerine koyabilirmisin.Misket oynaması gerekirken tank taşlıyor.Ama sen cocuguna yabancı marka oyuncak almaya devam et.TOYSRUS magazalrından veya K MART tan olabilir mesela.Aklına şu gelebilir 'buda mı parayı İSRAİLE yolluyo?'..vergi vermesi kafi degilmi

 

BUNU YAPAN PKK ,İSRAİL VE ABD YE YARDIM YAP ONLARDA PKKYA YAPSIN COCUKLAR OLSUN NE KADAR BASIT DIMI SENIN ICIN SENDE ELINDE COCA COLA OLAN BITENI IZLE EYBASİT İNSAN
 

BELKI O BİR BABAYDI YAŞASAYDI AÇ COCUKLARIN KARNINI DOYURMAK ICIN EMIN OL SENDEN COK SEY YAPARDI AMA SENIN UMRUNDAMI SEN COLA İÇMEYE DEWAM ET...!
 
 
 

ORADA YATAN SENIN ABBAN OLSAYDI?
 
EY MÜSLÜMAN...! 
DEĞERİNİ BİL... KENDİNİ KÜÇÜLTME... BENİM BOYKOT ETMEMLE NE OLUR DEME SAKIN HA..!

 
 
Ve unutma ki; BUNUN HESABINI ÖBÜR ALEMDE VERECEKSİN.
Ve unutma ki; SIRA SANA DA GELEBİLİR...

 

VE COCA COLANIN DEGISIK YAHUDI BÖLGELERINDEKI REKLAMI:....Üstteki yazinin tercümesi:.(We're moving to a new location!!!= Artik yeni yerimize tasiniyoruz!!!)

 

Aklımızı başımıza toplayalım..Ümitsizlik etmeyelim..Umutsuzluk etmeyelim..Bizler çalıştıkça Allah verecek..Biz çalışmıyoruz,gayri müslim çalışıyorda Allah ona veriyor..Uyanalım..Uyuma vakti değil..


'Bİ BENLE NE OLUR DEMEMELİ' Boykota'a katılıp kardeşlerinin yanında olmalı..İsrail'e inat,Amerikaya inat..

Peygamber Efendimiz(s.a.v.) ne buyuruyor: 'MÜSLÜMAN KARDEŞİNİN DERDİYEL DERTLENMEYEN MÜSLÜMANLARDAN DEĞİLDİR..'
img341/3191/62filistin20hq7.jpg

Bu adamın yerine babanı koy.yerde sürünürken üstü kirlenmiştir heralde ama ziyanı yok sen elbiseni ARİEL le yıkıyosun ondan sanane..
 
 

DANONE DANETTE gercekten taze sütlü tatlı mı?Belki yaşama şansı verilseydi bu çocukta yeme şansı bulurdu ama UNUTMA senin geride bıraktıgın her boş DANONE kutusu yüzünden bu çocuğa yaşam şansı tanınmadı

************************************************************

Allah için onlara buğzetmek gerek,onlara karşı olmak,onlara muhalefet etmek gerek..

Haydi diyorum gelin el ele verelim,kardeşliğimizi bütün dünyaya gösterelim..Bugün kardeşimizin başına gelenlerin yarın bizim başımıza hemde bizim paralarımızla gelmiyeceğinin hiçbir garantisi yok..

VAR MISINIZ BOYKOT ETMEYE...

herkese yolla LÜTFEN BELKI BİR MASUMUN CANINI KURTARIRSIN
 


Eklenti Başlığı
Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !